Forumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΤΟΠΟΣ
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις

Πήγαινε κάτω 
3 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Witch King
Administrator
Administrator
Witch King


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 377
Ηλικία : 31
Τόπος : Μέσα στην πίστα τ' ουρανού...!!
Ομάδα : ΑΕΚ
Ασχολίες : Υπολογιστές, Αθλητικά, Video Games
Registration date : 20/01/2008

Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις   Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις EmptyΠαρ Ιουν 13, 2008 2:13 am

Πώς να αξιοποιήσετε κατάλληλα τον χρόνο σας ώστε να κερδίζετε
ένα extra μηνιαίο χαρτζιλίκι μέχρι και 500$.
-------------------------------------------------------------------------------------------


Διαθέστε 5 λεπτά μονάχα για να το διαβάσετε. Το έχω δοκιμάσει..
"Ξέρω ότι τα λεφτά δεν φυτρώνουν στα δέντρα, ξέρω επίσης ότι θα σας δημιουργηθεί η απορία για τα 700$.
Είναι πολλά για να είναι αληθινά?? ΟΧΙ.. Γιατί, γι' αυτά τα 700$ εκείνοι βγάζουν 1000$."

Ας Γνωρίσουμε αρχικά ποιοι είναι εκείνοι...
Μέσα στο διαδίκτυο υπάρχουν κάποιες εταιρίες (γνωστές και ως PromoSites) που αναλαμβάνουν την προώθηση κάποιων sites-πελατών τους. Αυτές οι εταιρίες πληρώνουν κάποια άτομα από όλο τον κόσμο για να πατάνε/κλικάρουν πάνω στις σελίδες των πελατών τους και έτσι να κερδίζουν για κάθε κλικ 1 cent.



Πριν αρχίσω να σας εξηγώ λεπτομερώς την όλη διαδικασία με όλα τα κόλπα που θα σας κάνουν να κερδίζετε 10$ την ήμερα θα σας θέσω ένα βασικό ερώτημα..

Είστε έτοιμοι να ξοδεύετε μισή με μια ώρα κάθε μέρα ώστε να έχετε στο τέλος κάθε μήνα
κάποια έξτρα χρήματα/ χαρτζιλίκι (minimum 150$ - maximum 700$)?

Αν η απάντηση σας είναι NAI τότε εδώ είναι η λύση.….


Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις Money

Όπως προείπα πατώντας στις διαφημίσεις κάποιων Promo Sites και περιμένοντας από 15 έως 30 δευτερόλεπτα κερδίζετε 0,01$ για κάθε click. Αλλά δεν με αυτό το tutorial θα μάθετε πως να πατάτε 14 - 20 clicks την ημέρα και να μαζεύεται 10$ - 15$. (αντί για 1000 click που μας κάνουν 10$ )

- Τι είναι αυτά τα Promo Sites?


Αυτά τα X sites ειδικεύονται στο να προωθούν κάποια άλλα Y forums ή sites με τα οποία συνεργάζονται.. Με άλλα λόγια με κάθε πάτημα σας στο site o πελάτης του PromoSite αποκτά εικονική δόξα ενώ εσείς πραγματικό χρήμα.

Κάθε μέρα εμφανίζονται σε κάθε Promosite 10 νέες διαφημίσεις που αντιστοιχούν σε 0.10$ - 0.15$



J

- Και θα μου πείτε τώρα «Καλά μας δουλεύεις?? 0.30 έως 0,45$ απο 3 sites μας κάνει

κατά μέσο όρο 0,40$ την μέρα *30 ημέρες μας κάνει 12$ το μήνα το maximum κέρδος μας.

Πως Θα κερδίσουμε όσα μας λες (150 - 500$)??»


Θα φτάσετε στο επιθυμητό αποτέλεσμα χρησιμοποιώντας τα referrals. Λόγο του ότι οι Promo εταιρίες δεν θέλουν λίγους χρήστες γιατί έτσι θα έχουν λίγα κέρδη ανέπτυξαν την λογική των Referrals. Σύμφωνα με αυτήν κάθε ένας από εσάς (που θα γραφτείτε στο site και θα το πείτε και σε άλλους φίλους, γνωστούς ώστε να μπουν και να γραφτούν) θα κερδίσετε έξτρα χρήματα μέσο των φίλων σας. Τα κέρδη μπορεί μέχρι και να πενταπλασιάσουν τα κέρδη σας. Θα αναφερθούμε αναλυτικά στο τι είναι referral παρακάτω..)

-Tι ακριβώς θα κάνω σε αυτά τα sites ώστε να κερδίζω χρήματα?




Δουλειά του εγγεγραμμένου χρήστη είναι να πατάει μια-μια τις διαφημίσεις και να περιμένει 10 εώς 30 δευτερόλεπτα μέχρι να εμφανιστεί στην πάνω μπάρα η λέξη Done μαζί με ένα πράσινο tick επιβεβαίωσης όπως το παρακάτω. ΠΡΟΣΟΧΗ!! Αν πατήσετε όλες τις διαφημίσεις μαζί δεν θα κερδίσετε τίποτα. Μια διαφήμιση κάθε φορά ανοίγουμε.

Doneü




- Πως θα λαμβάνω τα χρήματα?




Τα χρήματα μετά από ένα συγκεκριμένο ποσό που ορίζει το κάθε site μπορούν να μεταφερθούν σε έναν λογαριασμό PayPal που είναι εντελώς free.

Με τα χρήματα που θα έχετε μαζέψει στον PayPal λογαριασμό σας θα μπορείτε να κάνετε αγορές μέσο internet και αν έχετε πιστωτική κάρτα μπορείτε να τα μεταφέρετε απευθείας εκεί ώστε να μετατραπούν σε ρευστό. (Aν θέλετε να με ρωτήσετε για τις κάρτες στείλτε μου e-mail. Δεν το αναφέρω εδώ γιατί ίσως θεωρηθεί διαφήμιση κάποιων τραπεζών. )

Aν δεν έχετε, PayPal λογαριασμό δημιουργήστε έναν πατώντας στο παρακάτω link ->
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_registration-run



§

- Πόσα θα κερδίζω αν το πω σε 15 φίλους να εγγραφούν μέσο του referral?




Αν πείτε σε 15 φίλους σας να εγγραφούν τότε:



15 φίλοι + 1 ένας εσύ = 16

16*3 PromoSites = 48

48* 15 Διαφημίσεις (κατά μέσο όρο σε κάθε site) = 720 Διαφημίσεις

720 * 0,015 cents (κατά μέσο όρο λόγο του τα κέρδη κυμαίνονται από 0,01 έως 0,02) = 10,80$ κάθε μέρα

10,80$ * 7 ημέρες = 75,60$ την εβδομάδα

75,60$ * 4 εβδομάδες = 302,40$ το μήνα
Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις Money
To κέρδος για referral σε 15 άτομα είναι ικανοποιητικό νομίζω.

Επίσης αν δεν έχετε φίλους ή δεν μπορείτε να το πείτε κάπου υπάρχει και υπηρεσία εντός των sites όπου μπορείτε να αγοράζετε referrals. πχ 15 referrals = 15$ η αξία αγοράς αλλά το κέρδος στο τέλος του μήνα είναι 50$ - 100$ από το 1 site.. και πάλι κερδισμένος
Αυτό κάνω και εγώ.. Με όσα κερδίζω περνώ το ένα μέρος σε μετρητά μέσο PayPal και με το άλλο αγοράζω referrals ώστε να αυξηθεί πιο γρήγορα και εύκολα το κέρδος.




- Τι είναι τελικά οι Referrals?



Είναι οι χρήστες που εσείς προσκαλείτε στα Promo Sites και έτσι κερδίζουν και αυτοί ένα καλό αρχικό ποσό (χώρια από τα όσα χρήματα θα βγάλουν μετά μέσο των δικό τους referrals) και εσείς 1 έως 10 cent για κάθε 10 click τους. Οπότε με τα referrals όλοι κερδίζουν.



Αν κάνετε register βάζοντας ένα referrer name (στην συγκεκριμένη περίπτωση σας δίνω το δικό μου), κερδίζετε bonus από 0.09$ εώς 15.00$!!!

(Το 15$ είναι ένα ποσό που το κερδίζουν 10 συνολικά referrals κάθε μέρα (κάτι σαν το Τζοκερ.. Κι αν σου κάτσει?? ))





Yπάρχουν 50 διαφορετικά PromoSites από τα οποία μπορείτε να κερδίσετε λεφτά.


Τα 3 ποιο δοκιμασμένα από μένα URL για να κάνετε εγγραφή είναι τα παρακάτω:



TOP 301. Bux.to – “Είναι το καλύτερο και το ποιο δοκιμασμένο”.Url εγγραφής: http://bux.to/?r=triantk



02. Advercash.net – “Πολύ καλό αρκεί να έχετε referrals.”Url εγγραφής:
http://www.advercash.net/signup.php?ref=triantk
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://forumaki.darkbb.com
Evris
Global Moderator
Global Moderator
Evris


Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 25
Ηλικία : 32
Ομάδα : Ολυμπιακός ΣΦΠ
Ασχολίες : Έρευνα
Registration date : 23/01/2008

Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις   Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις EmptyΠαρ Ιουν 13, 2008 3:24 am

Ναι.. το έχω διαβάσει κι εγώ αυτό παλαιότερα. Ξερώ πολλά άτομα που το κάνουν και όντως ισχύει.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stayroula
Καινούργιος
Καινούργιος
stayroula


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ηλικία : 53
Registration date : 13/04/2008

Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις   Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις EmptyΔευ Φεβ 02, 2009 5:04 am

Kαλησπέρα.
Κι εγώ το έχω διαβάσει παλιότερα , αλλά δεν ξέρω αν ισχύει
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://net-periodiko.gr
 
Βγάλτε χρήματα βλέπωντας διαφημίσεις
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forumaki :: Το καφενειο μας :: Γενική Κουβεντουλα-
Μετάβαση σε: