Forumaki
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.


ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟΣ ΤΟΠΟΣ
 
ΦόρουμΠόρταλΑναζήτησηLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!!

Πήγαινε κάτω 
2 απαντήσεις
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
elenakiz7
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
elenakiz7


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ηλικία : 32
Τόπος : HrAkLeIO-mEssAmPeLieS
Ομάδα : OLYMPIAKARA!!
Registration date : 01/05/2008

η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!!   η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! EmptyΤετ Μάης 28, 2008 3:53 am

Το πρώτο single του δίσκου με τίτλο "Δως Μου Λόγο Να Σωθώ" σε μουσική και στίχους των Πήγασος έχει κάνει ιδιαίτερα αισθητή την παρουσία του σε όλα τα ραδιόφωνα. Η συνεργασία με τους Πήγασος επισφραγίζεται με δυο ακόμα δυνατά ροκ κομμάτια, την μπαλάντα "Λιμάνι Δίχως Θάλασσα" και το ρυθμικό "Δεν Είσαι Εκεί". Τα υπόλοιπα κομμάτια του δίσκου χάρισαν για την φωνή της Μαντώς πολλοί σημαντικοί δημιουργοί όπως η Βίκυ Γεροθόδωρου, Ανδρέας Λάμπρου, Ελένη Γιαννατσούλια, Βίκτωρας Πολυδώρου αλλά και η ίδια η Μαντώ.
Μέσα στο άλμπουμ θα ακούσετε επίσης δυο αγγλόφωνα τραγούδια, το "Breath Again" και το "Safe" τα οποία ηχογραφήθηκαν στην Δανία σε παραγωγή των πασίγνωστων DK. Στο άλμπουμ περιλαμβάνεται και το video clip για το τραγούδι "Δως Μου Λόγο Να Σωθώ" που σκηνοθέτησε ο Μανώλης Τζιράκης και συμμετέχουν για πρώτη φορά οι Πήγασος.


η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! 12_b_2

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
elenakiz7
Καθημερινός Θαμώνας
Καθημερινός Θαμώνας
elenakiz7


Θηλυκό Αριθμός μηνυμάτων : 436
Ηλικία : 32
Τόπος : HrAkLeIO-mEssAmPeLieS
Ομάδα : OLYMPIAKARA!!
Registration date : 01/05/2008

η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!!   η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! EmptyΤετ Μάης 28, 2008 3:54 am

πληροφορικα...εχω το τραγουδι της 'δωσε μου λογο να σωθω' και πραγαματικα ειναι καταπληκτικο... king
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jlamprinos
Καινούργιος
Καινούργιος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ηλικία : 62
Registration date : 26/08/2010

η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!!   η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!! EmptyΠεμ Αυγ 26, 2010 5:19 am

kiss2
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
η Μαντω επιστρεφει δυναμικα στο χωρο του τραγουδιου!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
Forumaki :: Μουσικη :: Νέες Κυκλοφορίες-
Μετάβαση σε: